14 Temmuz 2011 Perşembe

13 körpe beden..

Bugun 13 tane olmak uzere, secimlerden bu yana 22 sehit vermisiz.. Uzuntulerimi belirtmek ancak caresizligimi dile getirmeme yarar. Cumle dahi kuramayacak hale geldim. Hayatini kaybeden gencecik sehitlerimize Allah rahmet , ailelerine sabir dilemekten baska bir sey gelmiyor elimden.. Butun bunlara sebep olan teröristleri, devlet buyuklerini ve yanlis secimler yapan milletimizi Allah islah etsin.

Ezan dinmez, bayrak inmez
Vatan bölunmez
NE MUTLU TURK'UM DIYEBILENE..! Ne mutlu Turkiye sevdalilarina..

12 yorum:

aksilaz dedi ki...

amin

Adsız dedi ki...

Amin...

KızKardeş Derya dedi ki...

Amin..:((

içimizdeki karnaval dedi ki...

yazık oldu gencecik bedenlere ve onların ailelerine...mekanları cennet olur inşallah

Adsız dedi ki...

terör yeni var olan bir yara degil bacim önceki devlet buyuklerinin ne hayrini görduk ki bunlardan bekleyecegiz ..!

aminn diyorum ,,basimiz sagolsun,Vatan sagolsun :((

modabulmacasi dedi ki...

haberleri izleyemez hale geldim artik....

Reyhani dedi ki...

Amiinnn...Allahımmm mekanlarını cennet eylesinnn inşallahhh..Başımız sağolsunnn...

Nida ersin dedi ki...

TSK yı yok sayarak, ergenekon, balyoz, saçmalıklarıyle,terör ve teröristle mücadele edenleri komplo teorileriyle, Kürd toplumuna hoş görünmek için açılım stratecileri kavramında özel mahkemelerde yargılayıp, özel hapishaneler yaptırarak özgürlüklerini kısıtlarsan, aslında darbeyi hak ediyorsun, koyunlarlar nasılsa saf değiştirmesini beçeriyor şıh-arından öğremişler.

AKP nin algı ve yöneticilik kapasitesi bu kadar, danışmanın ulema olursa, "analar ağlamsın" aldatıcı sloganıyla, 35 bin kişinin katiliyle pazarlık yaparsa pusarık devlet temsilcileri. Çapulcularda cesaretlenir pusu kurar vatan evlatlarına.
Biatcılığın felsefesi: iktidarda kalmak veliniymet şehitlerimiz kelledir.
Allah hem iktidarın hemde sebep olanların cezasını kesecektir.
Nur içinde yatsın şehitlerimiz..
(tatilde olduğun halde, duyarlılığın için kalpten tşk.ler.Keşki diğer bloggerler de senin gibi yazabilseydi)

Korhan dedi ki...

akepe ve ona oy verenler eserinizle gurur duyuyor musunuz? Bu çocukların kanı ellerinizde çünkü!

Bundan sonra sürecek tek istikrar çoluğumuzun çocuğumuzun katledilmesi olacak.

Bu terör 2002'de içerde ve dışarıda bitirildi. Apo denen köpek yakalandığında ağlıyordu. Sonra amerika bunları getirdi başımıza ve kürt devleti sözü aldı.

O 2002 de ıraktaki inlerini başlarına yıkan komutanları yalan dolan iddialarla zindana attılar.

Açılım adı altında davullarla zurnalarla karşıladılar korkudan şehit cenazelerine gidemediler. Adamlara "pişmanız" bile dedirtemezken Türk bayrağı açanlara TÜRKİYE'de tahrik adı altında soruşturma açtırdılar.

Apo denen köpek şimdi yattığı villadan bizi tehdit ediyor. Hükümet kapısında yatıyor. Milletvekili seçtikleri itler daha bu olayın olduğu gün "özerklik ve ayrı devlet" diye beyanat veriyorlardı. Yapılacak belli önce bu danışıklı dövüşe devam edilecek sonra da barış adı altında ne isterlerse verilecek ve apo salınacak. "şehitler ölmez vatan bölünmez" diye bağırana kadar koşa koşa oy verilmese bunlar da olmayacak.

O oylar verilmese en kalifiye komutanlar içerde çürümeyecekti hem de sadece ayağa kalkmadı diye.

Sivil anayasa bu mu? Darbe diye satın alınan medyada halkı uyuturken bir yanda kimin toprağını kime veriyorsunuz? Yeter artık!!!

éLLa dedi ki...

icimizde azda olsa hala duyarli kalabilen insanlari görmek ne guzel.

kara kırmızı dedi ki...

Mehmet Bozkurt, Soner Özübek, Mustafa Uysal, Selçuk Gürdal, Lokman Eker, Yavuz Öztürk, Abdurrahman Doğan, İrfan Beyaz, Zekeriya Yattı, Vedat Kutluca, Mehmet Cücük ve Samet Saraç.
Bu isimler tanıdık geliyor mu?

Hasan Önal, Cahit Yıldırım, Selçuk Can, Hasan Aygör, Onur Ilgın, Bahattin Erturhan, Rasim Eser, İlhan Küçükksolak, Muhammet Aydemir, Hakkı Aran, Davut İlbaş, Oktay Karakelle, Çağlar Mengü, Ramazan Yeşil ve Halil İbrahim Arılık?
Yok değil mi?

Dağlıca ve Aktütün’de şehit olan askerlerimizdi onlar... Hani şu ardından “Bir daha hiçbir şey aynı olmayacak” denen 2 hain pusu!

Gerçeği duymak ister misiniz? Silvan’da yitirdiğimiz 13 fidanın ardından “Şehitler ölmez, vatan bölünmez” diyorlar ya hani! Yalan söylüyorlar... Siz Fahrettin’in 6 aylık kızı Damla’ya sorun, Barış’ın anası Havva Teyze’ye, Aykut’un babası Beytullah Amca’ya, Mustafa’nın eşi Merve’ye sorun! Sorun, söylesinler: Şehitler ölüyor kardeşim...
Şehitler de ölüyor, vatan da bölünüyor!

Passion for Fashion dedi ki...

Amin...Ne mutlu Türküm diyene!